Benz R class 320 CDI 4Matic Super Gjendje.

11 500 EUR

Shitet nga: Arion Marku Dje 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
R 320
Shitet R class 320 CDI ne Super Gjendje i vitit 2007 me motorr 2943cc pra pa taks lluksi V6, sallon lekure, sensor, autopilot, disqe AMG, Camera Assist ne rast aksidenti, vetem nje pronar ne shqiperi 209mij km origjinale Makina gati per cdo prove. Pranoj dhe nderrim cmimi 11500€
Arion Marku
0695381846
Leaflet
Në fillim