Mercedes R-Class

12 000 EUR

Shitet nga: Mariol 07 Dhj 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
FamilyBus
Modeli
R 320
Mercedes Benz R Class 320 Lungo. Motorr 2987, nuk preket nga taksa e luksit. 7 vende.
Viti 2007, Pakete Sport. Kamio Automatike.
Km origjinale 257,000.
Makina importuar nga Zvicra, vetem 1 muaj e perdorur ne Shqiperi.
Tavan xhami panoramik.
Sensore parkimi para dhe mbrapa.
Kamera gjate parkimit.
DVD.
Navigatore.
Sedilje me ngrohje para dhe mbrapa.
Leaflet
Në fillim