OKAZIONNN Mercedes Benz R Class 320CDI 4 MATIC

Shitet nga: M.i Sot 05:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 020 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 900 EUR   8 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: R-Class / Mercedes-Benz
Modeli: R 320
Mercedes Benz R320 CDI Diesel 4 MATIC , Viti Prodhimit 2006,Automatik marshat ne timone, paketë sport, LUNGO 6 vendsh , navigator , sallon gjysem lekure gjysem kamosh , sedilje elektrike + ngrohje , disqe alumini , drita kseno , sensor parkimi , klima , letra te paguara, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—6900 Euro I Diskutueshem (CMIMI DISKUTOHET VETEM ME LEKE NE DORE ME NDERRIM KA CMIM TJ)
Cel-069 799 5532
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim