okazion

7 900 EUR

Shitet nga: Marjus 18 Mar 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Modeli
R 300
Shitet mercedes R class. motorr 2.9 pa taks lluksi, ne gjendje perfekte vaji filta te nderruara, dekumentat te prera per 1 vit. makina eshte 7 vendeshe dhe shum ekonomike. marshe ne timon, full option. prodhim dhjetor 2007, cmim i diskutueshem, makina shitet per arsye emigrimi.
Leaflet
Në fillim