Timon Anglez

12 500 EUR

Shitet nga: Genti 10 Shk 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Minivan
Modeli
R 300
Makina është në gjendje shumë të mirë.
Prodhuar në fund të vitit 2013.
Motor 2998cc Blue Efficiency,
7 sedilje të rehatshme me lëkurë të zezë, tavan panoramik, sensor dhe kamera parkimi, radio cd player me Bluetooth... etj etj.
Iu ndërrua vaj dhe flitra para nisjes për në shqiperi.
Leaflet
Në fillim