Mercedes Benz Klase R 300 Naft

10 800 EUR

Shitet nga: Tafili 23 Tet 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
R 300
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike .kamio automatike me baxha me 260 mij km
Leaflet
Në fillim