Shitet Kamion Benz 700,000 Leke te reja

700 000 LEK

Shitet nga: Xhoni Kola 19 Nën 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Shitet Mercedes Benz , viti i prodhimit 1994, nafte, kambio manuale, me afer 400,000 km.
Letrat jane te paguara.
Gjendje shume e mire nga ana xhenerike dhe estetike.
Cmimi: 700,000 Leke te reja
Per me shume informacion kontaktoni ne 0692475244.
Xhoni Kola
0692475244

WhatsApp:
0692475244
Leaflet
Në fillim