Sprinter 313 5+1

10 000 EUR

Shitet nga: Edi 06 Gush 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Sprinter 313 5+1 fugonit esht me gjith sherbim e bera dhe me gjith letrat te paguar cmimi 10€mi euro kontatoni 0686934812
Leaflet
Në fillim