Shitet Urgjent - MERCEDES BENZ C-CLASS

690 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Mogo.al 14 Tet 14:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Shitet URGJENT me çmim SPECIAL..

✅ MERCEDES BENZ C-CLASS 👉 690,000 Lekë

☑ Viti 2005
☑ Km 140 000
☑ Dizel
☑ 2.1
☑ Automatike

Makina shitet vetem me CASH apo cmim te plote - pa keste!

Per me shume informata na kontakto në
+355 67 208 0660
+355 67 400 0647
.
.
#makina #makinaneshitje
Mogo.al
Mogo Albania SHA është pjesë e Grupit Mogo Finance themeluar në Maj të vitit 2012 në Riga dhe e licensuar nga Banka e Shqipërisë. Grupi është i rregjistruar si markë në EU në Tetor 2013 dhe në Mars 2014 emeton €20 million bonds në NASDAQ OMX Baltic Market; €50 million corporate bond në Open Market of the Frankfurt Stock Exchange. Këto janë dëshmi e besueshmërisë që grupi ka në treg dhe tek konsumatorët. Grupi ka prezencë në 13 vënde: Letoni, Estoni, Lituani, Gjerogji, Polani, Rumani, Bullgari, Moldavi, Shqipëri, Bjellorusi, Armeni, Ukrainë dhe Uzbekistan; me portofol €320 million Vizioni: të bëhet grup me shpërndarje Globale nën markën e "Financuesi i makinave të përdorura" dhe jo vetëm. Misioni: të mbështesim me financim individët që kanë nevojë për një makinë SOT dhe nuk kanë mundësi me kursimet e tyre të paguajnë cmimin e plotë të makinës.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
67208 0660
Leaflet
Mogo.al
Ford Fusion 2006 340 000 LEK
Shitet |Urgjent Audi A4 310 000 LEK
Shitet urgjent = VW CADDY 2008 490 000 LEK
Shitet FORD FOCUS 👉 110.000 Lekë 110 000 LEK
Në fillim