Mercedez Benz Sprinter model 313 CDI

2 000 000 LEK

Shitet nga: Leonard 02 Pri 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Furgoni eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe motorrike i sa po ardhur nga gjermania, me license 5 vjecare te paguar. 19+1 vende! cmimi i diskutueshem
Leonard
0695253497
Në fillim