Lokal portativ

0 LEK

Shitet nga: Gac Gjoka 28 Maj 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Shitet ose jepet me qera lokal portativ per arsye emigrimi.
I perdorur dhe ne gjendje shume te mire pune, me cmim te arsyeshem.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrat e kontaktit.
Gac Gjoka
092676963

WhatsApp:
+355692422472
Leaflet
Në fillim