Mercedes Benz Sprinter 412 D

5 500 EUR

Shitet nga: ... 16 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
FamilyBus
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Mercedes Benz Sprinter 412 D ne gjendje perfekte.Eshte dopjo gome.Makina eshte ne gjendje te perkryer motorrike dhe xhenerike .Eshte blere me 80,000km ne vitin 2000 nga Italia dhe une jam pronari i dyte.Cmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim