Mercedes Benz Vito 2.2 cdi viti 2007

5 500 EUR

Shitet nga: Vito 01 Gush 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Shes mercedes benz Vito ne gjendje shum te mir mekanike dhe xhenerike mund ta kontrolloni ku te deshironi,viti:2007 km:290.000 letrat te prera per nje vit.Cmimi:5500€ I diskutushem
Leaflet
Në fillim