Mercedez benz sprinter

5 200 EUR

6 000 EUR

Shitet nga: Klodian 08 Nën 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Shes furgone mercedez benz sprinter ne gjendje shum te mire motorrike e xhenerike imire per trasport dhe shum ekonomik i gatshem per cdo lloj prove
Klodian
0682148401
Leaflet
Në fillim