Shitet ose ndrohet ml 5.5 Amg

5 500 EUR

Shitet nga: ????? 16 Korr 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Xhipi eshte full option, sallon meshine me memorje, pasqyra me palosje, baxha elektronike, goma 90% , sistemi audio bosse, xhama te zinj origjinal, AMG fabrike. Te gjitha sherbimet te bera ne kohe, ska nevoje per asgje . Nga ana vizuale, xhenerike dhe motorike cdo gje OK.
Benzine gaz shume e shpejte dhe e fuqishme, shume ekonomike me 1000 lek ben 100 KM.
Shitet ose nderrohet, per cdo gje mos hezitoni te kontaktoni.
Leaflet
Në fillim