Ml 5.5

3 500 EUR

Shitet nga: Benz 26 Sht 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Univerzal
Shitet mercedes benz w163 ml 5.5 amg edition benzin gas . + Gazi i shenum ne leje qarkullimi .
Ne gjendje perfekte motorrike dhe vizuale .
Makina ndodhet ne durres
Nr celi 0693912263
Vtm tel serioz
Leaflet
Në fillim