Mercedes Ml 430 Benzin Gaz

3 900 EUR

Shitet nga: Grande 04 Dhj 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 430
Me letra te prera.ne gjendje shume te mire dhe shume e mirmbajtur .impjant gazi me vlere 900€ shitet per arsye mosperdorimi..vetem bleres serjoze jo kureshtar..tel 0686156780 cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim