Mercedes ML 430 2001

4 500 EUR

Shitet nga: Dushi 06 Tet 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 430
Shitet ML 4.3 benzin e ardhur nga gjermania me 150.000 klm me cregjistrim gati per dogan, makina eshte full dhe shum e vecant zhama te zi origjinal brenda morshin servis i bere te benci ne gjermani makina eshte ne gjendje shum te mire,Makina ndodhet ne shqiperi, Per info na kontaktoni
Leaflet
Në fillim