shitet ml benzin gaz 430

3 000 EUR

Shitet nga: ml 05 Maj 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
ML 430
Shitet ml 430 benzin haz ne gjendje shume te mire. Makina ka sallon bezh lekure. Esht me.impiant gazi landirenzo I shenuar ne.leje qarkullimi. Makina ka.pak dite qe I kan maru taksat dhe sogiracioni.. shitet se kam makin tjeter
Leaflet
Në fillim