Shitet ml benzin gaz 430 ne gjendje shum te mire

2 500 EUR

Shitet nga: Ml 25 Nën 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
ML 430
Makina esht ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike 4 gomat e sapondrume vaj filtra te sapo bom. Impianti landirenzo .gazi i shenuar ne leje qarkullimi. Siguracioni i prere per 1 vit . Makina ka 2 vjet taksa asigjo tjeter
Leaflet
Në fillim