Ml 430 benzin gaz amg

2 500 EUR

Shitet nga: Ml 06 Tet 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
ML 430
Shitet ml 4x4 .. 430 benzin gaz ne gjendje jashtzakonisht te mire motorrike dhe xhenerike. Gomat e sapo nderruara , disqe amg , vaj filtra te sapondrruar dhe sherbimet e bera ne kohe. Ekran te madh sediljet lekure ngjy bezhe. Siguracioni i prere per 1 vit. Ka taksat dy vite pa paguar asgje tjeter..
Leaflet
Në fillim