Mercedes ML 430 benzin gaz

3 850 EUR

Shitet nga: Ml 26 Maj 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 430
Ml benzin gaz ne gjendje te shkelqyeshme motorrike dhe xhenerike gaz benzin. Sendilje me ngrofje , automat , sediljet lekur ngjyr bezh, disqe amg taksat deri ne shkurt te vitit tjeter.. Impianti gazit londirenzo..
Leaflet
Në fillim