Mercedes benz ml 430/Amg

3 100 EUR

3 900 EUR

Shitet nga: Danjel 26 Tet 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 430
Shitet mercedes benz ml 430 Amg viti 2000 ne gjendje jashtzakonisht te mire motorrike dhe xhenerike. Benzin gaz impianti landirenzo 1400/euro .
Leaflet
Në fillim