**U SHIT**Mercedes Benz Ml 2013 full

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Ersi 19 Gush 10:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

26 900 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 350
Mercedes Benz Ml 350 bluetec ,2013 , me 100 mij kilometra te certifikuara ,e sapo ardhur me dogane te paguar gati per targa.
Makina eshte super gjendje nga te gjitha anet ,full opsion ,te gjitha sherbimet e bera , e paster si jashte dhe brenda ,look amg fabrike ,panoram ,xenon bixenon ,sensor parkimi ,goma 90% ,sallon lekure sendile me levizje + ngrohje ,navigator ,hold ,vetfrenim ,vizat e bardha ,kamera ,xhama te erret ,etj.
Shitet ose nderrohet
26.900 € i diskutueshem
0672020030
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim