Tirane

16 000 EUR

Shitet nga: Kol 17 Sht 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
ML 350
“ML 350 Bluetec”
4x4 nafte viti 2010 e targuar ne mars me 179000 km (aktualisht ka 186000km)
Xhama te zinj origjinal, baxho xhami, start “stop”, navi me harta te formatuara te vitit 2018. Sensor para mbrapa, kameraa parkimi origjinale, fenere xeno, sedilje lekure me memorie, me ngrohje para e mbrapa. Hapje e mbyllje qendrore. Bagazhi hapje me buton. Klima bizonale me 3 zona, komanda ne timon dhe me ngrohje. TIMoni me levizjet e deshiruara. Ne gjendje te shkelqyer motorrike e xhenerike
Leaflet
Në fillim