ML 350 //AMG LOOK//PANORAMA//2012

Shitet nga: eva cami Sot 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 350
MERCEDES BENZ ML 350 VITI 2012 ARDHUR NGA KANADAJA ME KM TE SHENUARA NE FATURE. AMG PAKET, PANORAMIK, SEDILE LEKURE NGJYRE BEZHE ME MEMORJE DHE NGROHJE. TIMON ME NGOHJE, KAMERA PARKIMI, SENSOR PARKIMI. NAVIGACION. MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME SHUME TE MIRE. DOGANA E PAGUAR. NUK KA TARGA. CMIMI SHUME I MIRE.
eva cami
0697446990
Leaflet
Në fillim