Mersedes-benz 350 bluetec

37 000 EUR

Shitet nga: Mersedes-benz 03 Pri 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
ML 350
Shitet Mersedes-benz ML 350 bluetec, viti 2013 me 130 mij me letra te paguar per nje vit, me siguracion kasko.Makina eshte ne gjendje prefekte motorrike dhe xhenerike, te gjitha sherbimet e bera ne kohe.Makina eshte perdorur na nje person.Makina eshte full opsione.Shitet ose nderrohet.37.000€ i diskutushem.0693375034
Mersedes-benz
0693375034
Leaflet
Në fillim