Mercedes-Benz ML 350CDi Bluetec 4Matic

13 500 EUR

Shitet nga: Kleo Motors Dje 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 350
CEL. 069 29 82 466
(PA TAKS LLUKSI)
MERCEDES-BENZ ML 350 CDI
MODEL 4-MATIC (4X4) BLUETEC
VITI 2009 158.000 KM.
MODEL AMORTIZIMI ME SUSTA( TEPER EKONOMIKE NE MIREMBAJTJE )
NAVIGATOR MULTIFUNKSIONAL , BLUETOOTH , AUDIO,TELEFON,AUX,CD
KAMERA PARKIMI
SENSORE PARKIMI
SENSOR SHIU
NDRICIMI INTELIGJENT BI-XENON STOPAT ME LED
TIMON ME NGROHJE DHE MARSHA F1
SALLON LEKURE SEDILJE ELEKTRIKE ME MEMORJE DHE NGROHJE TE KATERTA
KLIMA DIXHITALE BI-ZONALE
SENSOR PRESIONI I GOMAVE
BAXHA XHAMI
XHAMA TE ERRET ORIGJINAL
PILOT AUTOMATIK
MBYLLJE E BAGAZHIT ME BUTON
GANXHE RIMORKIO ELEKTRIKE
SISTEM MUZIKE HARMANN-KARDON
GJENDJA SUPER PERFEKTE NE CDO DETAJ , E GATSHME PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ.
MAKINA NUK KA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM.
ME DOKUMENTA TE RREGULLTA TETOR 2020 !
Cel. 069 29 82 466
lGALAXY,iphone,ipad,S3,S2,S1,Renault,Clio,Magane,Sharon,Seria 1,
Kleo Motors
  Online
+355 69 29 82 466
Leaflet
Në fillim