Mercedes Benz ML 350 Bluetech Nafte

17 000 EUR

Shitet nga: Erkid 31 Korr 05:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Kafe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 350
OKAZION *ME POROSI*

MERCEDES BENZ ML 350 BLUETECH 2013

*105000 MILJE
* PA TAKSE LLUKSI
* FULL OPTION
* SEDILJE ME NGROFJE FTOFJE
* DISTRONIK
* LANE ASSIST
* BLIND SPOT ALERT
* NAVIGIM DHE GPS

ETJ*

NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. E PERDORUR NGA VETEM 1 PRONAR
PER ME SHUME INFORMACION 069 392 4114

Makina shitet me fitim minimal, cmimi i padiskutueshem

CMIMI DERI NE DURRES 17.000$
Leaflet
Në fillim