🇦🇱Autovip.al🇦🇱. Mercedes ML 350.blutec 2010

Shitet nga: Autovip.al Dje 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 990 EUR   15 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 350
Mercedes benz Ml 350 bluetec viti 2010 me dogan te paguar 2987 cc pa taks lluksi 199.000 Km origjinale mund ta kontrolloni . Full opsion . TV .DVD originale tek sdiljet pas,Xhama te zinj ,kamera parkimi sensor parkimi pasqyrat me palosje( serdiljet me memorje dhe ngrohje ) sallon mershin e zez shum e paster fener bi xsenon stopat full led baxha xhami timoni me ngrohje . me navigator cd etj kemi 10 ML gjendje
Pa jastek ajri Per me shum
tel

📞 0692073444
Na ndiqni ne istagram autovip.al

Na vizitoni tek rruga e kavajes, perballe pallatit me shigjeta ↗️↗️↗️↗️
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim