🇦🇱Autovip.al 🇦🇱 ML350 blutec 2012.150000km

Shitet nga: Autovip.al Dje 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 600 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 350
l. Super okazion... Shitet ML350 bluetec. Makina eshte e vitit 2012 *Look AMG *Motorr 350 bluetec (2997 cc) jo takse luksi *Kambio automatike 7G -tronic plus *Navigator *Pilot automatik *Veteparkim *Psqyrat me Blindspote ( 3 kendesha sinjalizues kur dikush po ju parakalon ) *Timon elektrik me ngrohje *Klima tronic bizonale *Start/stop *Ndezie me Gisht *Sediljet lekure me memorie elektrike me ngrohje para mbrapa *Sensor dhe kamera parkimi *Pedana *Ganxhe per Karrelin *2 çelesa *Ndriçim te fshehur *Amortizim i kontrollueshem sipas rruges (KDSS) *Impiant muzike Harman/Kardon *Timoni me Dridhje kur Kaloni Vijat e Bardha te Rruges ( ndihmon shume ne rast pergjumje te drejtuesit te mjetit ) *147 132 km origjinale me liber servisi te certifikuar nga Merdedes-Benz. *Makina esht ne super gjendje xhenerike dhe motorrike *E gatshme per cdo lloj prove
Super okazion me kesh. 19600euro...
per nderime eshte 22000 euro tel 0692073444
Na ndiqni ne istagram. autovip.al istagram +fb
Na vizitoni tek rruga e kavajes, perballe pallatit me shigjeta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim