🇦🇱Autovip.al 🇦🇱 Mercedes ML 350. W166. Diesel.

Shitet nga: Autovip.al Dje 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 700 EUR   23 500 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 350
MERCEDES-BENZ ML 350 BlueTEC -model 166. FULL OPTIONS BLUEFFICENCY viti 2012, ngjyre e zez pastel night black, kamio automatik steptronic 7G, LOOK AMG, 155000 km Makina eshte super full opsion: 1-Full packet inoks, disqe 19 origjinale, , xhama te zi origjinal te mercedes benz me kod nr shasie, sensor para mbrapa, kamera parkimi, inteligjent light dritat kthehen sipas kthesave, bixenon light, dritat e gjata aktivizohen vet automatikisht, baxho xhami, bagazhi elektrik hapet me buton mbyllet me buton, stopa full led, pasqyra me palosje, ganxhe origjinale e bencit me bllok ushqimi elektriciteti, 2-Sedilje elektrike me memorie, sedilje me ngrohje perpara sediljet e pasme me ngrohje dhe timoni elektrik dhe me ngrohje, sedilje full lekure ngjyre zezen supeer e paster .kondicioner clima dual zone dhe mbrapa dual zone clima, board kompjuteri, navigatori i madh, DVD, AUX, USB, Memory card, marsha ne timon + - si te formula uno, marshi tek timoni, pedale inoksi, kamera parkimi mbrapa, , full led.ABS, ESP, , DRL, 10 AIRBAG,!! AUDIO/BOKSET HARMAN/KARDON SUPER AUDIO. E sapo ardhur ne shqiperi ..super gjendje super ekonomike, full servis , makina eshte me dogane te paguar qe i ka kushtuar 3500 Euro. , MAKINA ESHTE NE SUUPER GJENDJE . Tamburot me vrima arosje!! . Cel: 069 2073444 CMIMI: I DISKUTUESHEM. (MOS MERNI PER CMIME QESHARAKE) Ndrrim me makin te vogel {golf 6,7, AUDI, C class 2008, E class mbi 2010} (me ndrrim cmimi ndryshon) .goma te reja miscilin . CMIMI okazion me lek ..19970€ ..per nderim ka cemimin tj..CEL: 0692073444
na ndiqni ne istagram .. autovip.al

Na vizitoni tek rruga e kavajes, perballe pallatit me shigjeta ↗️↗️↗️↗️↗️↗️
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim