🇦🇱Autovip.al 🇦🇱 Mercedes ML 350.100km.2012.

Shitet nga: Autovip.al Dje 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

21 490 EUR   28 000 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 350
Shitet MERCEDES - BENZ ML 350 BLUETEC diezel VITI 2012 ...w 166.. me 💯 000 km me garanci
!!BLUEFFICENCY , viti 2012, ngjyre e blu pastel night black, kamio automatik steptronic 7G, LOOK AMG, Makina eshte super full opsion: 1-Full packet inoks, disqe 19 origjinale, , xhama te zi origjinal te mercedes benz me kod nr shasie, sensor para mbrapa, kamera parkimi, inteligjent light dritat kthehen sipas kthesave, bixenon light, dritat e gjata aktivizohen vet automatikisht, baxho xhami, bagazhi elektrik hapet me buton mbyllet me buton, stopa full led, pasqyra me palosje, ganxhe origjinale e bencit me bllok ushqimi elektriciteti, 2-Sedilje elektrike me memorie, sedilje me ngrohje perpara dhe timoni elektrik dhe me ngrohje, sedilje full lekure ngjyre bezhe supeer e paster .kondicioner clima dual zone , board kompjuteri, navigatori , DVD, AUX, USB, Memory card,, marsha ne timon + - si te formula uno, marshi tek timoni, pedale inoksi, kamera parkimi mbrapa, .ABS, ESP, , DRL, 10 AIRBAG, full inoks packet, AUDIO/BOKSET HARMAN/KARDON SUPER AUDIO. E sapo ardhur ne shqiperi . E sapo targuar .super gjendje super ekonomike, full servis , makina eshte me dogane te paguar qe i ka kushtuar 3500 Euro. , MAKINA ESHTE NE SUUPER GJENDJE . Tamburot me vrima arosje!! . Cel: 069 2073444 CMIMI: 22999 EURO I DISKUTUESHEM. Ndrrim me makin te vogel {golf 6,7, AUDI, C class 2008, E class mbi 2010} (me ndrrim cmemimi ndryshon.)
Tel 0692073444
Na ndiqni ne istagram. autovip.al
Na vizitoni tek rruga kavajes. Perballe pallatit me shigjeta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim