Mercedez Benz 350

Shitet nga: Olti Dje 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 EUR   250 000 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 350
Shkodër Mercedez Ml 350 BLUTEC
Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 167.000 km.Viti 2013 Ngjyre Gri shume e ,vecante si makina hapet dhe mbyllet me cels ne xhep , me STAR/STOP. Makina eshte me jastek ajri .Tavan xhami , navigator , sistem blind spot ,sedilet me ngrohje para dhe mbrapa, clima me dy zona, xhama te zi, timoni me ngrohje, timoni me dridhje kur makina del nga vijat e bardha ne rast pergjumje te drejtuesit, pasqyrat me sinjalizues kur nje mjet tjeter po ju parakalon, bagazh me buton, sensore parkimi, kamera, etj..E sapo ardhur me dogan te paguar.Ne gjendje super perfekte cel. .+355 692458646
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim