Mercedes ML 320 CDI -06

17 000 EUR

Shitet nga: Fejzo 19 Maj 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 320
Mercedes-Benz ML320 CDI Viti fund 2006 , me 179766 km , baxha xhami , klima tronik , 2 celesa origjinal , hapje mbyllje qendrore , komando ne timon , marshe mbas timoni F1, pedana anesore , sallon lekure e zezë, sedilje elektrike+ngrohje+memorje , navigator , cd player , bagazhier, AUX, xhama te zinj origjinal, kompjuter bordi , letra te gjitha te paguara , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike xhenerike dhe esterike...
CMIMI--17000 Euro i Diskutueshem.
Leaflet
Në fillim