MERCEDES BENZ ML320 CDI LOOK 2010

10 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Tirana 18 Tet 14:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Tirana
AUDI A4 1.8 TURBO BENZIN GAZ SPORT LINE-05 OKAZION 3 600 EUR
MERCEDES BENZ E280 CDI EVO -06 6 200 EUR
AUDI A3 1.9 TDI I E KUQE -03 3 500 EUR
SHITET LAND ROVER FREELANDER 2.0 NAFTE -0 3 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
ML 320
SHITET MERCEDES BENZ ML 320 CDI
-VITI 2006 LOOK 2010
-KAMBJO 7G TRONIC MARSHE NE TIMON
-280 MIJ KM ORIGJINALE
-TAPICERI KAMOSH SUPER E PASTER
-SENDILJE ME NGROHJE ,ME FRYRJE
-DRITA BIXENON
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
-NAVIGATOR I MADH
-PILOT AUTOMATIK
-CLIMA TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE
-SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA
-SISTEM RADIO CD PLAY
-MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE MOTORIKE
-PER CDO INFORMACION KONTAKTONI: 0696568483
-CMIMI: 10.500 EURO I DISKUTUESHEM.
Auto Tirana
  Online
+355696568483
Leaflet
Auto Tirana
U SHIT! FLM AUDI S4 1.8 BENZIN GAZ VITI -98 1 700 EUR
MERCEDES BENZ ML 280 -08 11 000 EUR
U SHIT! SHITET VW GOLF 6 1.4 TSI BENZIN GAS 2010 6 800 EUR
MERCEDES BENZ C220 EVO SPORT EDITION ELEGANCE -05 4 800 EUR
Në fillim