164

11 500 EUR

Shitet nga: Mario 05 Pri 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
ML 320
Mercede-Benz ML320 vit prodhim fundi 2007 me 250.000 KM makina 6 muaj ka qe ka hyr ne shipri dhe ka ardhur nga kandaja sedilje elektrike me ngrohje para-mbrapa timoni me ngrrohje
baxha xhami. me dy pal disqe&goma pothuaj se te reja R20-R19
bagazh me buton, kamer parkimi..
e gateshme per cdo lloj prove...
makina vetem shitet nuk ndrrohet
Leaflet
Në fillim