🇦🇱Autovip.al 🇦🇱 u shit. Flm 320.2006.look 2011

Shitet nga: Autovip.al Dje 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 320
U shit... ml 320 Diezel. Look origjinal 2011.
Kambio automatik.gjendje te mire mekanike. E gateshme per cdo prove.. Cemim okazion me Kesh. Per nderime eshte 10 000 euro
Tapiceri Lekur dhe kamosh gri
Tel 0692073444
Na ndiqni ne istagram autovip.al

Na vizitoni tek rruga e kavajes, perballe pallatit me shigjeta ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim