Shes Mercedes-Benz ml320

10 800 EUR

Shitet nga: Gersi 21 Pri 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
ML 320
Shes Mercedes-Benz ml320 . Me 198 mij km viti fundi 2006 makina esht super gjendje si nga ana motorike ashtu dhe gjenerike makinen mund ta provoni e ta coni ku te doni per kontroll si per km ashtu edhe per gjera te tjera. Cmimi 10800 euro i diskutushem.
Leaflet
Në fillim