Benz ml 320cdi 2007 full sport kater matik ndrrohe

999 EUR

11 500 EUR

Shitet nga: Benz ml 320cdi 2007 full sport kater matik nderroh 15 Korr 07:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 320
Okazjon per pak dit ky cmim Benz ml 320cdi 2007 full sport kater matik ne gjendje perfekte si gjenerike ashtu dhe nga pamja jashtme nuk e kap taksa e luksit motori 2985 kubik targa shqiptare letrat e prera deri ne korri 2020 me nderrim ka cmimin 10499euro mund te nderrohet
Benz ml 320cdi 2007 full sport kater matik nderroh
00355692410536
Leaflet
Në fillim