Ml 320 look 2004 benzin gaz

3 700 EUR

Shitet nga: Ml 320 benzin gaz 31 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 320
Shes Ml 320 benzin gaz me dokumenta te paguara makina esht ne gjendje perfekte full navi xhama te zi origjinale automat sensor parkimi 4 goma te reja etj. Benzin gaz te shenuara ne leje te qarkullimit dhe e gatshme per cdo lloj prove teper ekonomike.shitet ose nderrohet me E clas 270 cdi , 220 cdi viti 2003.
Ml 320 benzin gaz
0696671319
Leaflet
Në fillim