Mercedes benz Ml 320 sport okazion

4 500 EUR

Shitet nga: Arnaldo 08 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 320

Makina eshte blere para 1 viti 12000€ por ka pesuar difekt ne motor. Makina nuk ka asnje gervishtje.
Makina disponon opsione si:abs,esp,hill assist dsr(cakton shpejtesine per te zbritur dyshezen ne rruge me gropa)shkall,sendilje me fryrje shfryrje(vetem e shoferit)lekure kamosh dhe me ngrohje para dhe mbrapa,bagazh me thithje xhama te zinj origjinal pilot automatik drita ksenon biksenon automatike stopat mbrapa led look 2011 jasteke ajiri te sapo ndruar. Makina ngrihet rruge te keqija dhe ka buton sport, comfort,disqe alumini 19dhe goma 2 stineshe te parat jane 70% dhe gomat mbrapa jane 90%. Ka ekran 9 inch android me usb bluetooth aux kamera mrapa resolution 4k dhe memorie te brendshme 16gb. Letra deri ne gusht dhe cmimi shum pak i diskutushem.
Arnaldo
0683177953
Leaflet
Në fillim