ML 320

Shitet nga: BK Sot 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 320
Shitet ML 320 super full
fundviti i 2008
baxho xhami, sedile lekure, me levizje dhe me ngrohje. tv mbrapa, sensore parkimi, bagazhi hapet dhe mbyllet me buton dhe me celesin. dy celesa.
dritat kseno bikseno bashke me te gjatat
klima bizonale. xhama te zi origjinal
shkalle dhe bisht te bagazhi.
makina eshte ne super gjendje, vaj dhe filtra te saponderruara dhe cdo sherbim i bere ne kohe.
gomat Michelin te 4 te reja.
makina eshte blere me 0 te Autostar dhe eshte perdorur vetem nga nje pronar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim