Ml 320 benzin/gaz

3 000 EUR

Shitet nga: Ven 12 Sht 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
ML 320
📁Ml 320 Benzin/Gaz
📁Ml w163 Amerikane
📁E kap taksa luksit
📁Viti 1999
📁Kambjo automatike
📁Me baxha
📁Disqe 17
📁 Super gjendje si motorrike dhe gjenerike 📁Cmimi : 3.000€ Okazion 📁Vendodhja : Durres
📁Tel : 0695124230
Leaflet
Në fillim