Mercedes ML320 -08

15 000 EUR

Shitet nga: Visi 15 Qer 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Berat
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 320
Mercedes benz ml320 cdi 4 matik viti 2008 sensor shiu .parkimi xhama orginale veshje meshin makina eshte ne gjendje shm te mir xhenerike dhe motorike ndodhet ne france eshte super full
Leaflet
Në fillim