ML

11 000 EUR

12 500 EUR

Shitet nga: Gesi 26 Sht 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
ML 300
Makina esht ne gjendje shum te mir 1 vit ka qe ka hyr ne shqipri esht super e mbajtur sherbimet e kryera te gjitha cdo gje ne kohen e duhur esht e gatshme xcdo lloj prove dhe kontrolli cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim