Mercedes ML280 dizel

13 000 EUR

Shitet nga: Marko Cela 09 Shk 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Kafe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 280
Shitet Mercedes Ml 280, viti prodhimit 2009, 232'000 km origjinale. Me sensore parkimi para dhe mbrapa. goma te reja
Marko Cela
Leaflet
Në fillim