MERCEDES ML 280 4 MATIC

Shitet nga: Muharem Dje 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 999 EUR   10 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 280
Fuoristrad ML 280 4 Matic viti 2007 me tapiceri bezh shum e paster dhe ne gjendje perfekte me baxha.Opsionet full me sendilje me ngrohje klime 4 zonale
Fotot flasin vet
E perdorur nga nje dor ne shqiperi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim