Super Okazion

3 800 EUR

Shitet nga: Loku 04 Pri 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
ML 270
Viti prodhimit 2002
Me targa te reja shqiptare letra te paguara deri ne gusht 2018
Sendilje me ngroh
Kamio automatike shum ekonomike dhe ne gjendje shum perfekte si motorrike dhe gjenerike
Cmimi 3800 Euro i diskutueshem

Tel 0697590327
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione