shitet/ nderohet

6 LEK

670 000 LEK

Shitet nga: Ermal 16 Tet 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 270
Shitet ml 270 cdi,kamio automatic,klima sensor parkimi,sensor drite shiu,drita bi xenon te reja bateri e re sherbime te bera,disqe amg me gomat e dimrit te sapo vena,makina ka 173 mij origjinale mbajtru gjithmon garazh del vetem per fundjava,shum e rehatshme e sigurte dhe komode, Bluetooth.aux,dvd,tel sedile me ngrohje,pasqura me.palosje e sinjale,vaj filtra +kamjo amortizator gomina nderuar, Makina eshte ne super gjendje e gatsheme per cdo prove shite ose nderohet me 4x4 per terene te veshtira
Leaflet
Në fillim